فروشگاه ساز رایگان فایل ، همکاری در فروش فایل | سل یو

پاورپوینت برنامه سازی شبکه

پاورپوینت برنامه سازی شبکه
خرید آنلاین
گارانتی خرید

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود.

مبلغ قابل پرداخت 24,200 تومان

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 45 صفحه

به نام خدای بزرگ برنامه سازی شبکه مقدمه: کامپیوتر ها اغلب به عنوان ماشین حساب الکترونیکی یا تجزیه و تحلیل کننده اعداد تصور می شوند و این تصور به کاربرد اولیه آنها برای محاسبه جدول های پرتاب شناسی ، پردازش داده های حقوق و دستمزد ، یا حل معادلات دیفرانسیل یا پیش بینی وضع هوا برمی گردد.
اما امروزه با به کارگیری کامپیوتر ها در پرواز هواپیماها ، راندن اتومبیل ها ، بازی ها ، پردازش اسناد ، و صحبت کردن ، ماهیت محاسبات را تغییر داده است. با اعمال این گرایش ها به کاربرد های غیر عددی ، طراحی زبان به طور مناسب تغییر می کند.
در این سمینار تکامل اطلاعات متنی را بررسی می کنیم.
در این سمینار ، پست اسکریپت را به عنوان زبانی برای توصیف اسناد بررسی می کنیم. سپس به وب و زبان هایی که در وب به کار میروند می پردازیم. برنامه سازی شبکه مدل های ترجمه
تفسیر: خروجی، راه حل مسئله ایی است که به مترجم تحمیل شده است.
کامپایل : در این حالت ، مترجم الگوریتمی را تولید می کند که پاسخ را محاسبه نماید. این عملکرد مانند عملکرد کامپایلر معمولی است.
توصیف معنایی : مترجم توصیفی از خروجی را تولید می کند.
توصیف معنا حاوی اطلاعات معنایی برای تفسیر پاسخ در هر قاب ارجاع ، استفاده از هر مبنا و چاپ با هر مجموعه کاراکتر است. یعنی الزاما نباید از اعداد عربی استفاده شود.

برنامه سازی شبکه برای زبان هایی که متن ها را پردازش می کنند، علاوه بر پاسخ باید قالب ارجاع (reference frame ) را نگهداری کنند. برای کاربرد های متنی ، سه شکل ترجمه ایی که مطرح شدند ، معنای زیر را دارند:
تفسیر: در این شکل ترجمه، خروجی فرمت خاصی دارد. برای متن خروجی می تواند مجموعه ایی از بیت ها باشد که صفحه ایی را مشخص نماید که باید نمایش داده شود.که البته این روش به حافظه زیادی نیاز دارد و به همین دلیل برای این کاربرد ها مناسب نیست.
کامپایل: در این مدل ، مترجم سند را به یک برنامه اجرایی تبدیل می کند که اجرا می شود تا تصویرش را به وجود آورد. یعنی ، برنامه ایی که برای یک ماشین مجازی نوشته شده است ، مجموعه ایی از فرمان ها را برای ایجاد یک تصویر ایجاد می کند. این فرایند توسط پست اسکریپت به کار گرفته می شود و ماشین مجازی پست اسکریپت این فرمانها را اجرا می کند.
توصیف معنا: در این حالت صفات نهایی سند را توصیف می کنیم، اما جزئیات واقعی آن را بیان نخواهیم کرد . به عنوان مثال، مایکروسافت اسناد را با استفاده از واژه پردازه ها به فرمت RTF(Rich Text Format ) ذخیره می کند.می توان پردازنده هایی نوشت که فرمت RTF را بخوانند و بنویسند.بدین ترتیب مجموعه ایی از فرمان ها به وجود می آید که هر کدام از صفات سند را توصیف می کند. برنامه سازی شبکه نشر رومیزی اساس زبان های برنامه نویسی که در این کتاب مطرح میشوند، مفاهیم زبان برنامه نویسی قدیمی است که در آن، برنامه های منبع توسط ماشین مجازی کامپایل می شوند تا به اجرا در آیند. داده ها تحت کنترل این ماشین مجازی خوانده شده ، پردازش می شوند و نتایج به چاپ می رسند. در این مدل برنامه نویسی ، برنامه ها پیاده سازی می شوند و سپس مستنداتی نوشته می شود تا برنامه ها را توصیف کند.
مستندات شکل دیگری از داده ها است و نوشتن مستندات شامل مفاهیمی شبیه نوشتن برنامه است. به عنوان مثال این کتاب دارای یک طراحی سطح بالا بر حسب موضوعات فصل ها و موضوعات بخش ها در داخل فصل هاست. وقتی متن کتاب نوشته شد ، ارجاع به محل هایی از کتاب تعریف شدند و به جاهای دیگری ارجاع شده است. این کتاب سبک هایی بر حسب اندازه هر صفحه ، محل شماره صفحه و عنوان هر صفحه ، فونت متن ، جای شکل ها ، جدول و غیره دارد. گرچه این متن قبلا با استفاده از ماشین های ساده ای مثل ماشین تحریر آماده شده است ، رشد بازار محاسبات شخصی منجر به نشر رومیزی شد.


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود.

مبلغ قابل پرداخت 24,200 تومان

پرداخت و دانلود

اشتراک بگذارید:

برچسب ها : دانلود پاورپوینت برنامه سازی شبکه , بررسی برنامه سازی شبکه , پاورپوینت جامع و کامل برنامه سازی شبکه , کاملترین پاورپوینت برنامه سازی شبکه , پکیج پاورپوینت برنامه سازی شبکه , مقاله برنامه سازی شبکه , تحقیق برنامه سازی شبکه

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر