فروشگاه ساز رایگان فایل ، همکاری در فروش فایل | سل یو

پاورپوینت برنامه سازی پیشرفته (رشته مهندسی کامپیوتر)

پاورپوینت برنامه سازی پیشرفته (رشته مهندسی کامپیوتر)
خرید آنلاین
گارانتی خرید

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود.

مبلغ قابل پرداخت 35,200 تومان

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 271 صفحه

بنام دانای توانا
فروشگاه محصولات آموزشی پارس برنامه سازی پیشرفته ( رشته مهندسی کامپیوتر ) 

فهرست مطالب فصل اول : مقدمات زبان C++
فصل دوم : ساختار های تصمیم گیری و تکرار
فصل سوم : سایر ساختار های تکرار
فصل چهارم : اعداد تصادفی
فصل پنجم : آرایه ها
فصل ششم : توابع
فصل هفتم : ساختارها و اشاره گرها
فصل هشتم : برنامه نویسی شی گرا فصل اول مقدمات C++ فهرست مطالب فصل اول عملگر انتساب
عملگر های محاسباتی
عملگرهای افزایش و کاهش
عملگر sizeof
عملگرهای جایگزینی محاسباتی
اولویت عملگرها
توضیحات (Comments)
توابع کتابخانه
برنامه در C++ تاریخچه مختصر
قانون نامگذاری شناسه ها
متغیر ها
اعلان متغیر
تخصیص مقادیر به متغیر
داده های از نوع کرکتر
کرکتر های مخصوص
رشته ها
نمایش مقادیر داده ها
دریافت مقادیر
تاریخچه مختصر C++ این زبان در اوائل دهه 1980 توسط Bjarne stroustrup در آزمایشگاه بل طراحی شده. این زبان عملاً توسعه یافته زبان برنامه نویسی C می باشد كه امكان نوشتن برنامه‌های ساخت یافته شئ گرا را می‌دهد. قانون نامگذاری شناسه‌ها حروف كوچك و بزرگ در نامگذاری شناسه‌ها متفاوت می‌باشند.
بنابراین Xy ، XY ، xY ، xy چهار شناسه متفاوت از نظر C++ می‌باشد.
قانون نامگذاری شناسه‌ها 2) در نامگذاری شناسه‌ها از حروف الفباء، ارقام وزیر خط (underscore) استفاده می‌شود و حداكثر طول شناسه 31 می‌باشد و شناسه بایستی با یك رقم شروع نگردد. قانون نامگذاری شناسه‌ها 3) برای نامگذاری شناسه‌ها از كلمات كلیدی نبایستی استفاده نمود. در زیر بعضی از كلمات كلیدی داده شده است. لیست کامل کلمات کلیدی متغیرها در اسلاید بعد به انواع داده ها اشاره می شود. متغیر، مكانی در حافظه اصلی كامپیوتر می‌باشد كه در آنجا یك مقدار را می‌توان ذخیره و در برنامه از آن استفاده نمود. قانون نامگذاری متغیرها همان قانون نامگذاری شناسه‌ها می‌باشد.
انواع داده ها اعلان متغیرها در اسلاید بعد مثال هایی از اعلان متغیر ذکر شده است. قبل از آنكه در برنامه به متغیرها مقداری تخصیص داده شود و از آنها استفاده گردد بایستی آنها را در برنامه اعلان نمود.
برای اعلان متغیرx از نوع int :
int x;

برای اعلان متغیرهای p و q را از نوع float كه هر كدام چهار بایت از حافظه را اشغال می‌كنند :
float p , q;

برای اعلان متغیر next از نوع كركتر كه می‌توان یكی از 256 كركتر را به آن تخصیص داد و یك بایت را اشغال می‌كند.
char next; چند مثال از اعلان متغیر ها : تخصیص مقادیر به متغیرها در اسلاید بعد مثال هایی از اعلان متغیر ذکر شده است. با استفاده از عملگر = می‌توان به متغیرها مقدار اولیه تخصیص نمود.
مثال :

در دستورالعمل int x=26; X را از نوع int با مقدار اولیه 26 اعلان نموده .در دستورالعمل long a=67000 , b=260;
متغیرهای b و a را از نوعlong int تعریف نموده با مقادیر بترتیب 260 و 67000. داده‌های از نوع كركتر برای نمایش داده‌های از نوع char در حافظه كامپیوتر از جدول ASCII استفاده می‌شود. جدول اسكی به هر یك از 256 كركتر یك عدد منحصر بفرد بین 0 تا 255 تخصیص می‌دهد. كركترهای مخصوص كامپیلر C++ بعضی از كركترهای مخصوص كه در برنامه می‌توان از آنها برای فرمت بندی استفاده كرد را تشخیص می‌دهد. تعدادی از این كركترهای مخصوص به همراه کاربرد آنها در اسلاید بعد آورده شده است . كركترهای مخصوص بعنوان مثال از كركتر \a می‌توان برای ایجاد صدای beep استفاده نمود.


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود.

مبلغ قابل پرداخت 35,200 تومان

پرداخت و دانلود

اشتراک بگذارید:

برچسب ها : دانلود پاورپوینت برنامه سازی پیشرفته (رشته مهندسی کامپیوتر) , بررسی برنامه سازی پیشرفته (رشته مهندسی کامپیوتر) , پاورپوینت جامع و کامل برنامه سازی پیشرفته (رشته مهندسی کامپیوتر) , کاملترین پاورپوینت برنامه سازی پیشرفته (رشته مهندسی کامپیوتر) , پکیج پاورپوینت برنامه سازی پیشرفته (رشته مهندسی کامپیوتر) , مقاله برنامه سازی پیشرفته (رشته مهندسی کامپیوتر)

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر