ساخت فروشگاه رایگان فایل

پاورپوینت بررسی عوامل موثر بر استفاده از کارت اعتباری تلفن همراه

پاورپوینت بررسی عوامل موثر بر استفاده از کارت اعتباری تلفن همراه
خرید آنلاین
گارانتی خرید

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود.

مبلغ قابل پرداخت 17,600 تومان

پرداخت و دانلود

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 19 صفحه

بنام خدا بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن همراه بیان مسئله رشد و گسترس استفاده از فن آوری های مبتنی بر تلفن همراه، بویژه کارت اعتباری تلفن همراه mobile credit card بعنوان یکی از جدیدترین ابزارهای بانکی، فرصت های بیشماری را جهت نوآوری برای بانک ها فراهم آورده است.
کارت اعتباری تلفن همراه، یک روش پرداخت است که بموجب آن، مشتریان بانک ها وجوه ناشی از خرید و فروش کالاها و خدمات را بصورت اعتباری و از طریق تلفن همراه خود انجام می دهند.
علیرغم معرفی این خدمت به مشتریان بانک های و موسسات بانکی اسلامی چون Hong Leong Bank و Bank Bumiputra Bhd. در کشور مالزی از سال 2005، این خدمت هنوز به اندازه کافی مورد توجه مشتریان واقع نشده و یا کاربرد آن کمتر از حد انتظار بوده است.
بنابراین، بررسی عوامل موثر بر ترغیب مشتریان بانک های مالزی جهت استفاده از خدمت مذکور بمنظور ایجاد و حفظ قابلیت رقابت بانک های کشور مالزی با سایر بانک ها ضروری بنظر می رسد. اهمیت و ضرورت تحقیق الف) از منظر مشتریان:
برقراری امکان خرید بصورت بدون سیم “wireless” و با انعطاف زیاد
امنیت بیشتر نسبت به روش های سنتی پرداخت (با توجه به تجهیز آن به شماره شناسایی فردی PIN)
ب) از منظر بانک ها و موسسات بانکی:
سلاح رقابتی جدید در مقایسه با سایر بانک ها
کمک به بانک های تجاری جهت سیستم های کارت اعتباری تلفن همراهی که بیشتر مورد اقبال مشتریان قرار گرفته اند
کمک به نحوه ارائه خدمات مذکور به مشتریان بالقوه بانک ها
بررسی پیشینه تحقیق این مطالعه، از (مدل پذیرش فن آوری) Technology Acceptance Model (TAM) در محیط کارت اعتباری تلفن همراه بهره می برد.
مدل مذکور، روابط بین مولفه هایی چون ادراک مفید بودن perceived usefulness (PU) (Davis1، 1989) سهولت کاربرد perceived ease of use (PEOU) (Davis1، 1989)، قابل اطمینان بودن perceived credibility (PC) (Wang2و دیگران، 2003)، میزان اطلاعات درخصوص کارت اعتباری تلفن همراه amount of information on mobile credit card (AIMC) (Pikkarainen3 و دیگران، 2004) از یکسو، و میزان تمایل به استفاده usage intentions (USINT) از آن را، از سوی دیگر، تبیین می کند. بررسی پیشینه تحقیق (ادامه ...) کارت اعتباری تلفن همراه در هیچ کدام از مطالعات پیشین مورد بررسی قرار نگرفته بود (Guriting4 و Ndbuisi، 2006؛ Amin5 و دیگران، 2006؛ Kleijnen6 و دیگران، 2004؛ Ramayah7 و دیگران؛ 2003).
در حقیقت، Guriting4 و Ndbuisi (2006) و Ramayah7 و دیگران (2003) مطالعات پیشین خود را بر بکاربرد TAM در بانکداری اینترنتی (Internet Banking) متمرکز کرده بودند.
همچنین Amin5 و دیگران (2006) و Kleijnen6 و دیگران (2004) نیز از مدل TAM جهت مطالعه و بررسی بترتیب بانکداری اس ام اسی (SMS Banking) و تأمین مالی بدون سیم (wireless finance) بهره گرفته بودند. بررسی پبشینه تحقیق (ادامه ...) بسته به زمینه تکنولوژیک خاص، مولفه های دیگری نیز جهت تبیین فن آوری های جدید لازم و ضروری بنظر می رسند.
از آنجائیکه بسیاری از پژوهشگران، امنیت (security) و حریم خصوصی (privacy) را در زمره مولفه هایی قلمداد کرده اند که بر روی رفتار مصرف کننده تأثیر گذارند (Lauran8 و Lin، 2005؛ Kleijnen6 و دیگران، 2004؛ Wang2 و دیگران، 2003؛ Warrington9 و دیگران، 2000؛ Hoffman10 و دیگران، 1999)، مولف تصمیم گرفت مولفه های مذکور را نیز در مدل TAM در این تحقیق ملحوظ نماید.
مولف همچنین مولفه دومی را تحت عنوان (میزان اطلاعات در زمینه کارت اعتباری تلفن همراه) بعنوان عاملی که درک و پذیرش کارت اعتباری تلفن همراه از سوی فرد را تحت تأثیر قرار می دهد، وارد این معادله نمود. بررسی پیشینه تحقیق (مدل تحلیلی) USINT تمایل به استفاده گزاره های تحقیق متغیرها و مقیاس سنجش آن ها متغیرهای مورد مطالعه ذیل در پژوهش فوق تماماً کیفی و از نوع وابسته چند ارزشی بوده و با استفاده از مقیاس رتبه ای لیکرت 5 رتبه ای با دو حد بالای ”بسیار موافقم“ و پایین ”بسیار مخالفم“ مورد سنجش قرار گرفت:
Perceived usefulness مفید بودن
Perceived ease of use سهولت استفاده
Perceived credibility قابل اطمینان بودن


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود.

مبلغ قابل پرداخت 17,600 تومان

پرداخت و دانلود

اشتراک بگذارید:

برچسب ها : دانلود پاورپوینت بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن همراه , بررسی بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن همراه , پاورپوینت جامع و کامل بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن همراه , کاملترین پاورپوینت بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن همراه , پکیج پاورپوینت بررسی عوامل موثر بر استفاده ازکارت اعتباری تلفن هم

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر